Весна без авітамінозу зі смузі

Нарешті прийшла весна! Це найприємніший час, коли після тривалого сну, прокидається вся природа, а разом з нею і наш організм. На жаль саме в цей період у нас не найкраще самопочуття. Ще в ранні роки я помітила по собі, як тільки приходила весна, так відразу у мене були різкі зміни настрою, з'являлася часта дратівливість, і постійно хотілося спати. Я не могла зосередитися і виконати звичайну роботу. Потім я почала часто хворіти на простудні захворювання, а мій зовнішній вигляд залишав бажати кращого: тьмяне волосся, несвіжий вигляд обличчя. Причиною всього цього виявився авітаміноз! Щоб цього всього уникнути і зміцнити свій організм, я вирішила вивчити цю проблему, і як виявилося зміцнювати свій організм потрібно травами. Вони відновлять організм після зими, посилять імунітет. У складі цих трав знаходиться велика кількість потрібних і корисних речовин. У рослинах знаходяться безліч вітамінів і мікроелементів, але найголовніше - процес відновлення і зміцнення імунної системи тривалий, тому вживати їх доведеться близько декількох тижнів.
Є кілька способів вживання різних трав, але найкращий і корисний - це смузі. Роблячи, наприклад, фруктовий смузі, використовуйте трави як добавку. Але, перед тим як ви почнете вживати різні трави, то переконайтеся, чи немає у вас на них алергії. Найбільш корисними рослинами для відновлення організму вважаються: шавлія, м'ята, листя кульбаби, кропива, подорожник. Такі трави не дуже приємно їсти в сирому вигляді. Вони не сильно приємні на смак, а ось смузі з ними вийдуть смачними і корисними. Наприклад, кропива в собі містить вітаміни і мікроелементи: С, К1, В2, А. Вона є потужним джерелом білка, навіть більше ніж зелений горошок і боби. Її потрібно вживати при простудних захворюваннях, фрункулезі. Кропива допоможе вилікуватися від багатьох захворювань. Також вона є відмінним засобом для підвищення гемоглобіну і являється кровоочищувачем, який підвищує кількість еритроцитів у крові.
А ось про користь листя кульбаби, можливо, чули не всі. Вони містять у собі вітаміни В, С. Експерти приділили багато часу вивчаючи дану рослину, і не дарма. Вона може вилікувати безліч недуг: цироз печінки, гастрит та інші захворювання. Також листя кульбаби стимулюють і зміцнюють організм, сприяють до нормальної роботи печінки, травних органів і нирок. Так що, роблячи смузі з цими рослинами, ви не тільки позбудетеся від весняного авітамінозу, але й зміцните ваш організм.

весна без авитаминоза

весна без авитаминоза

Смузі зі шпинатом і ківі

http://Смузи с морковной ботвой, лимоном и апельсином

 

Немає коментарів.

Залишити коментар