Правила та умови

1. Загальні положення

Основні поняття:

Сайт – це сукупність веб-сторінок що розміщенні в мережі Інтернет і об’єднані спільною назвою і доменним ім’ям smoothie-academy.com, єдиною темою, структурою та дизайном.

Адміністрація – це правовласник сайту, який виконує функцію управління сайтом, а також відповідає за всі дії, пов’язані з його використанням. Адміністрація підпорядкована та здійснює свою діяльність в межах роботи ПП «TT-Lux».

Користувач – будь-яка людина, яка має доступ до сайту.

Права та обов’язки

Користувач починаючи користування сайтом погоджується з умовами Правил. Умови користування сайтом приймаються користувачем автоматично з моменту початку користування сайтом. Будь-які дії користувача на сайті, такі як перегляд особистих сторінок інших користувачів, перегляд рецептів, перегляд статей на новин, перегляд коментарів до рецептів, перегляд фотографій та інші дії розглядаються Адміністрацією як згода з умовами Правил.

Користувач несе відповідальність за будь-які дії, які здійснені на Сайті від його імені.

Користувач несе відповідальність за дії та інформацію, яка розповсюджена ним на Сайті, а також несе відповідальність за будь-які пошкодження Сайту.

Користувач не має права копіювати і розповсюджувати матеріали сайту з комерційною метою, змінювати або модифікувати сайт, або якусь його частину, розміщувати на Сайті посилання та інформацію, яка може порушувати права та інтереси сторонніх осіб, збирати, зберігати та розповсюджувати інформацію про інших користувачів.

Користувач погоджується, що адміністрація в праві закрити або припини діяльність Сайту без попередження користувача. Користувач має праву у будь-який момент припинити користування сайтом.

На Сайті можуть розміщувати посилання на інші веб-сайти, які не є власністю та не підпорядкувуються Адміністрації. Адміністрація не несе відповідальності за зміст та достовірність даних, розміщених на сторонніх веб-сайтах. Адміністрація не несе відповідальності за достовірність реклами, в тому числі реклами, що розміщена на Сайті.

При відправленні на Сайт за допомогою форми відправки творів інтелектуальної власності ви погоджуєтеся з частковою передачею авторських прав ПП «TT-Lux» і дозволяєте використання ваших творів( рецептів) для створення матеріалів рекламного та комерційного характеру. У випадку розміщення на сайті результатів вашої інтелектуальної діяльності, ви можете надіслати на адресу Адміністрації вимогу видалити інформацію, і якщо факт порушення авторських прав буде підтверджено, Адміністрація зобов’язується видалити результати вашої інтелектуальної діяльності.

Зворотній зв’язок, коментарі, матеріали, опубліковані користувачами

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, Ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також таким, що тим або іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтесь, що будь-яке ваше повідомлення на Сайті може видаляти без Вашої на те згоди, а також безоплатно використовуватись на свій розсуд.

SMAKplus.com не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами Сайту.

Немає коментарів.

Залишити коментар