Користь смузі

Користь Смузі криється у поєднанні багатьох компонентів, що містять вітаміни, пектин, клітковину, білок, кальцій та всі необхідні мінерали. Коли овочі, фрукти, насіння та різні рослинні продукти перетираються блендером, їхні оболонні речовини розриваються. Таким чином організм краще та легше засвоює усі корисні для нас речовини, а також підсилює їх дію. Також Смузі, на відміну від фрешу, цілком зберігає клітковину. Для того, щоб Смузі приносили нормативну користь, у них не повинно бути білого цукру. Як вже було сказано, Смузі відносяться до сироїдного виду харчування, і через високий вміст баластних речовин вони підтримують роботу кишківника. Таким чином відбувається очищення і детоксикація організму. Тому за допомогою Смузі можна позбавитися надлишкової ваги у здоровий спосіб.

Тож залежно від складників Смузі, ним можна природно очистити організм, а також вивести токсини, зміцнити імунітет, позбутися закрепів, активувати роботу травної системи, а також схуднути чи набрати вагу.

Одна з важливих цінностей зелених Смузі полягає в тому, що їх компоненти, - зелені рослини (шпинат, салат та інші корисні трави), містять в своїх клітинах цінний для організму пігмент хлорофіл. В народі хлорофіл називають «зелена кров», тому що він має унікальну здатність вбирати енергію сонячного світла. Загалом хлорофіл має схожість з гемоглобіном, який є в нашій крові. Його хімічна структура відрізняється тільки тим, що в хлорофілі ядром є магній, а в гемоглобіні - залізо. Тому чим більше ми їмо зелень, тим краще відбувається в нашому організмі очищення крові. Отже насамперед зелені Смузі є неймовірно корисними для здоров’я.

0 Responses

  1. […] Користь смузі […]

Залишити коментар