Детокс

Слово «детокс» або «детоксикація» означає «очищення» . Якщо ми чуємо про чистку організму, то нам одразу спадає на думку "голодування". При детоксі голодувати не потрібно. Попросту кажучи, змінюючи наше харчування на здорове і раціональне, відбувається чистка кишечника та внутрішніх органів, таких як печінка, нирки та жовчний міхур. Також  завдяки детокс-програмі можна позбавити організм від токсичних речовин і поліпшити стан крові. За рахунок цього усі органи починають краще працювати, метаболічні процеси прискорюються і зміцнюється імунна система. Внаслідок покращеного метаболізму організм оновлюється, шкіра набуває здоровішого вигляду, помітно знижується вага, виникає відчуття легкості і збагачується енергетичний баланс. Під час детоксу усі молочні, тваринні та клейковинні продукти і цукор повинні бути виключеними з нашого харчування. Також під час детоксикації не можна вживати алкоголь і каву.

Коли і як потрібно починати очищення?

Часто із-за почуття втомленості, болі в суглобах, а також безсоння ми йдемо до лікарів, та вони не можуть знайти причину наших недуг і таким чином лікують симптоми, а не те, що робить нас хворими. Іноді причиною цих скарг стає перенасичення нашого організму різними токсичними речовинами, і коли ми вживаємо різні медикаменти, то перевантажуємо наші органи ще більше. Якщо кишківник та внутрішні органи перевантажені, то це може вивести організм з рівноваги. Дуже часто траплялося, що у людей після очищення організму усі ці скарги зникали.

Як довго триватиме Детокс дієта, залежить від вас і зазвичай вона становить від 3 до 10 днів, а іноді і до місяця. Сам етап очищення є дуже важливим, тому до нього треба підготуватися.

Якщо ви хочете більше дізнатися про підготовчий етап Детокс дієти, а також получити трьохденну програму детоксу, підпишіться на неї.

Також більше про детокс та очищення ви можете дізнатися з книги "Детокс за тиждень".

1 Response

  1. Чудова стаття, все грамотно розписано.
  2. […] бур`янами. Сам зелений Смузі діє за принципом детоксу, він очищає організм від шкідливих речовин […]
  3. […] кишківника. Таким чином відбувається очищення і детоксикація організму. Тому за допомогою Смузі можна […]
  4. […] адже це суцільні токсини. Одним із способів очистити організм від шкідливих шлаків і наповнити його вітамінами є корисні смузі. Скидаєте […]
  5. […] боротьбі з весняною недугою допоможе Детокс-терапія, яка сприяє нормальному засвоєнню поживних речовин і […]

Залишити коментар