Зелені Смузі

В США дуже часто використовується слово „Суперфуд“, що загалом означає якийсь інгредієнт, який на 1 гр вміщує максимальну кількість поживних речовин, проте мало калорій. До них входять ягоди Ачаі, аронія, насіння чіа… проте однією з найважливіших суперфудів являється зелень, яка дарує нам енергію, здоров’я та красу.

Саме в цьому полягає секрет зеленого напою. Особлива привабиливість Зелених смузі - це поєднання фруктів,овочів і зелені. Окрім салатів, листкових овочів та різних кулінарних трав, також додаються ще дикі трави, які раніше вважалися бур`янами. Сам зелений Смузі діє за принципом детоксу, він очищає організм від шкідливих речовин та прискорює виведення шлаків і токсинів з організму. За допомогою цих зелених коктейлів можна збільшити обсяг денного раціону вживання свіжих овочів та фруктів. Таким чином організм очищуватиметься, а ви отримуватимете насолоду від чудового смаку цих напоїв.

На цих сторінках Ви знайдете інформацію про детоксикацію зеленими Смузі. Люди, які живуть у містах, проводять багато часу в закритому приміщенні, мало рухаються, а також небагато бувають на свіжому повітрі, мають в своєму організмі незліченні токсини, які осідають в нервовій системі, а також в жирових тканинах, де накопичуються і забруднюють наш організм.

Наслідками цього є хронічна втома, виснаження, сплутаність свідомості, депресія, ревматичні скарги, головний біль і шкірні захворювання.

Рецепти зелених Смузі ви можете знайти тут

Немає коментарів.

Залишити коментар