Інновація смузі

Що таке Смузі

Назва Smoothie походить з англійської мови і означає "однорідний, м`який і ніжний", тобто це є однорідна перетерта суміш. Загалом Смузі відносять до програми сироїдного харчування. Готують його з різних продуктів: свіжих фруктів, овочів і соку, молока, вершків, насіння, трав. Американські та німецькі дослідники Смузі встановили, що цей напій не тільки смачний та корисний, але ще й дарує нам потужний заряд позитиву. Оскільки він нагадує "дитяче харчування", людина наче повертається в щасливе і безтурботне дитинство, де світ є добрим та радісним.

Інновація Смузі

Історія напою почалася ще в минулому столітті в Каліфорнії, США (приблизно в 1930-ті роки). Але свою популярність Смузі почав поступово набувати після 1960-х років. Місце і час появи цього напою не знає ніхто, рівно як і історію походження його назви.

Перетерті фруктові суміші стали пропонувати на західному узбережжі США, в Каліфорнії ще в 1930-х як смачні прохолодні ласощі.

За основу були взяті рецепти з Бразилії, де немає нестачі в тропічних фруктах. У 1940-х на Каліфорнійському узбережжі найпопулярнішими були банановий та ананасовий Смузі.

Пік популярності припав на 1960-і, епоху розквіту хіппі та інтересу до макробіотичного харчування. З нової сторони на Смузі подивилися в 1980-х, коли здійнялася хвиля масового захоплення спортом і фітнесом. Цей напій стали рекламувати як невід’ємну частину здорового способу життя. Маркетинг зробив свою справу. Промислове виробництво фруктових напоїв сьогодні - це серйозний бізнес. Від початку Смузі позиціонувався як напій для правильного харчування. Поступово він здобув визнання разом із популяризацією раціоналького харчування серед американського населення. Ще з 80-х років Смузі призначався прихильникам здорового способу життя, а також спортсменам.

Сьогодні Смузі - це символ людей, що піклуються про своє здоров’я. Багато закладів здорового харчування пропонують фруктові Смузі, а також Смузі, до складу яких входить соєве молоко, трав’яні чаї, сушені водорості та інші корисні добавки

Немає коментарів.

Залишити коментар